לוגו
חזרה למאמרים

חיתוך בלייזר – כל היתרונות

כולנו מקשרים את המילה "חיתוך" עם כלים מכניים כגון סכינים, מסורים ואף יהלומים. אך בעוד הכלים שהוזכרו לעיל מחייבים מגע פיזי עם החומר שנחתך, הרי שכיום ניתן באמצעות אנרגיה בלבד לבצע את פעולת החיתוך בצורה יעילה למדי, וכתוצאה מכך לזכות בלא מעט יתרונות משמעותיים. חיתוך בלייזר הינו הדוגמא הטובה ביותר לכך וכאן ניגע בעקרונות וביתרונות השיטה עבור היצרן והלקוח.

מה זה חיתוך בלייזר?
החיתוך בלייזר מחליף את הכלים המסורתיים שהכרנו עד היום המשמשים לחיתוך. במקום להשתמש במסורים, סכינים וחיתוך באמצעות יהלום, משתמשים במכשיר הפולט קרן לייזר עוצמתית, תוכנת מחשב ונותנים לאוטומציה לעשות את שלה. קרן הלייזר הינה קרן אור ממוקדת, שיוצאת ממכשיר המחולל אותה, ממקד אותה דרך עדשה ושולח אותה לכיוון הרצוי. ניתן למצוא קרני לייזר בעוצמות שונות ובהתאם לתדירות אותה מחולל המכשיר. כך ניתן גם להשתמש בעוצמה נמוכה על מנת לבצע חריטה על עץ, פלסטיק או כל חומר אחר. מאחר ומדובר על אנרגיה, קרן הלייזר אינה בעלת מסה ועל כן אינה נשחקת לעולם. באמצעות חיתוך בלייזר ניתן לעבוד על מגוון רחב של חומרים לרבות מתכת, נירוסטה, אלומיניום, ברזל, עץ, פלסטיק, אבן ועוד. ככל שהחומר "מתכתי" יותר כך יש להשתמש בקרני לייזר חזקות וממוקדות יותר ולהיפך לגבי חומרים רכים כגון הפלסטיק.

מהם השימושים והיתרונות של השיטה?
טכנולוגיה החיתוך בלייזר מתאימה לייצור קשת רחבה ביותר של מוצרים לרבות חלקי חילוף, פרופילים, מדרגות, פרזולים, מעקות, יצירת אותיות, שילוט, מחיצות ועוד. הטכנולוגיה מציעה שפע של יתרונות וביניהם :
· חוסר שחיקה של מכונות הייצור.
· גמישות עיצובית מלאה.
· דיוק ברמה הגבוהה ביותר.
· חיסכון בחומרי גלם.
· פחות לכלוך ופסולת רעילה.
· יכולת יצירת מוצרים קטנים במיוחד לפי הצורך.

למעשה, טכנולוגיית חיתוך בלייזר מפחיתה בסופו של דבר את העלויות ליצרן ובהתאם לכך גם ללקוח, שזוכה במוצר איכותי יותר שנחתך ללא מגע יד אדם באופן מדויק ובחופש עיצובי מוחלט.

חשוב מאוד לבחור חברה שלה ניסיון רב בתחום וזאת על מנת להיות בטוחים כי לצוות המקצועי יש ניסיון קודם בעבודה עם החומרים שבחרתם. חברות וותיקות יחזיקו את המכונות היקרות והאיכותיות ביותר לשם ביצוע החיתוך ועל כן יעניקו אחריות למוצריהן. במידה ומדובר במוצר חדש, בקשו מהחברה ליצור עבורכם את המוצר המוגמר לניסיון ורק לאחר בחינתו החליטו האם הוא איכותי דיו על מנת לבצע הזמנות נוספות. כדאי מאוד לבחור בחברה שמסוגלת לספק עבורכם מוצר מוגמר לחלוטין, מעבר לחיתוך. למשל, אם אתם עובדים עם מתכת וזקוקים לכיפוף, כדאי לבחור חברת חיתוך בלייזר שמבצעת גם את משימה זו, וזאת במקום להתעסק עם שינוע המוצר ועבודה במקביל עם מספר רב של נותני שירות.

12 בספטמבר, 2016

צור קשר

   

   

  בואו נעבוד ביחד!

  השאר את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

   יד חרוצים 12

   תל אביב

   6770005

   פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
   נְגִישׁוּת
   איפוס
   הצהרה
   משוב

   מבוא

   האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

    

   כיצד עובדת ההנגשה באתר?

   באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

    

   מה בתפריט?

   - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

   - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

   - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

   - התאמת אתר לעיוורי צבעים

   - שינוי הפונט לקריא יותר

   - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

   - הגדלת התצוגה לכ־200%

   - הדגשת קישורים באתר

   - הדגשת כותרות באתר

   - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

   - הצהרת נגישות

   - שליחת משוב נגישות

    

   הבהרה

   חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

   משוב נגישות
   שליחה
   המשוב נשלח בהצלחה!
   תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
   סמן גדול (שחור)
   סמן גדול (לבן)
   חלונית הגדלה
   הגדלת גופן
   הקטנת גופן
   גופן קריא
   מונוכרום
   ניגודיות כהה
   ניגודיות בהירה
   הדגשת קישורים
   הדגשת כותרות
   תיאור תמונות
   ניווט במקלדת
   ביטול הבהובים
   Powered by EM Studio