לוגו
חזרה למאמרים

מיתוג מוצר לעסקים גדולים וקטנים

בישראל קמים בכל שנה אלפי עסקים, כאשר מטרתם היא להצליח. על מנת להקים עסק, רבים זונחים את תפקידם כשכירים וחותרים אל חלומם להקים את עסק החלומות שלהם. על מנת לבנות את העסק כשורה, חשוב לעקוב אחר שלבים חיוניים בהקמתו ולא לפסוח על אף אחד מהם.

אחד השלבים המהותיים והחיוניים ביותר בשלב הקמת עסק או פיתוח מוצר חדש הוא שלב המיתוג. העסק העתיד לקום אמור לפנות לקהל יעד מסוים, ועל כן ישנה חשיבות להפנות את כל משאבי הפרסום, השיווק והמיתוג אל עבר קהל היעד הספציפי. רבים נעזרים באנשי מקצוע חיצוניים על מנת ליצור מיתוג מוצר – על מה בדיוק מדובר?

 

מהו מיתוג המוצר?
בעלי עסקים רבים מודעים לחשיבות של ביצוע מיתוג מוצר, אך לא כולם יודעים בדיוק על מה מדובר ואיך מוציאים זאת לפועל. כאשר עושים מיתוג מוצר, המטרה היא להפוך את השירות או המוצר שהעסק שלנו מציע – למותג. על הליך זה אחראים משרדי יחסי ציבור אשר בונים בקפדנות מערך עבודה מסודר אשר עתיד להפוך את השירות או המוצר שלכם למותג אשר יגע ברבים.

על מנת ליצור מותג, שהוא התוצר הסופי, חשוב לערוך בדיקות מקדימות רבות אשר תפקידן לאפיין את המוצר והשירות ולפרק אותם לגורמים. הפישוט העדין של כל גורם וגורם יאפשרו ליצור תמונה בהירה אשר תקל על הליך מיתוג המוצר ותהפוך אותו לאידיאלי. השאלה הניצבת מול השוקדים על הפיכת המוצר למותג, היא מה היא אופי המותג? לאיזה קהל הוא פונה? לאחר האיפיון יוצרים לוגו וסלוגן אשר הולכים להוביל את המותג.

 

מפיצים את בשורת העסק בגאון
לאחר איפיון השירות או המוצר אשר מובילים את העסק שלכם, הגיע הזמן להפיץ את הבשורה בגאווה גדולה על אמצעי פרסומיים שונים, גם בעסק וגם מחוצה לו. ראשית, כאשר נבנה עבורכם הלוגו והסלוגן המדוייקים ביותר, הדבר הראשון הוא להכין שלט לעסק אשר ישובץ על דלת כניסת העסק שלכם. עם הצבת השלט על דלת כניסת העסק, יעבור המידע שעל השלט אל קהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי שלכם וכך לאט לאט יופצו הרעיונות המגולמים בו אשר נבנו בקפידה בתהליך המיתוג.

מעבר לשלטים שיתנוססו מחוץ למשרד, כדוגמת שלט בית העסק, חשוב להטמיע את הלוגו והסלוגן גם ברחבי העסק. כאשר מדובר על שילוט פנים למשרד לדוגמא, מדובר על שלטים אשר ישחקו תפקיד גם עבור קהל הלקוחות וגם עבור קהל העובדים. השלטים ומיתוגם יעוררו את תחושת השייכות בקרב העובדים, ואילו עבור הלקוחות ישתקף העסק שלכם כרציני, מקצועי וממותג היטב אשר יגרום להם לרצות להיות חלק מהשירות או המוצר שתציעו.

שילוט פנים למשרד יכול להגיע בדוגמא של שילוט המשובץ על דלתות המשרד, שילוט אשר מופיע על דלפק הקבלה בשולחנה של המזכירה, או שילוט אשר ממוקם ברחבי המשרד ומציג את לוגו החברה והסלוגן שלה בגאווה.

23 באוגוסט, 2016

צור קשר

   

   

  בואו נעבוד ביחד!

  השאר את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

   יד חרוצים 12

   תל אביב

   6770005

   פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
   נְגִישׁוּת
   איפוס
   הצהרה
   משוב

   מבוא

   האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

    

   כיצד עובדת ההנגשה באתר?

   באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

    

   מה בתפריט?

   - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

   - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

   - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

   - התאמת אתר לעיוורי צבעים

   - שינוי הפונט לקריא יותר

   - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

   - הגדלת התצוגה לכ־200%

   - הדגשת קישורים באתר

   - הדגשת כותרות באתר

   - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

   - הצהרת נגישות

   - שליחת משוב נגישות

    

   הבהרה

   חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

   משוב נגישות
   שליחה
   המשוב נשלח בהצלחה!
   תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
   סמן גדול (שחור)
   סמן גדול (לבן)
   חלונית הגדלה
   הגדלת גופן
   הקטנת גופן
   גופן קריא
   מונוכרום
   ניגודיות כהה
   ניגודיות בהירה
   הדגשת קישורים
   הדגשת כותרות
   תיאור תמונות
   ניווט במקלדת
   ביטול הבהובים
   Powered by EM Studio