לוגו
חזרה למאמרים

מיתוג

הכל אודות מיתוג- השלב החשוב בדרך ללקוחות מרוצים

שלב הכרחי
לא משנה איזה עסק יש לכם- אם מדובר על בית קפה פופולרי או חנות בגדים, מיתוג הינו שלב הכרחי בתחרות המתנהלת בין בעלי עסקים. בתקופה שבה כל בעל עסק נאלץ להתמודד עם בעלי עסקים אחרים והתחרות גדולה, יש צורך בפרסום משמעותי שיוביל לחשיפה.
למעשה, פעולת המיתוג מסייעת ללקוחות להבין מי העסק ומה עומד מאחוריו. כאשר בעלי עסקים מחפשים דרכים שונות לקדם את המותג שלהם הם ישקיעו בהליך אשר יאפשר להם להגיע לכמה שיותר קהל- הליך מיתוג.

חשיבות מיתוג ביצירת ערך מוסף
אם עד עכשיו הבנתם כי יש צורך לבצע פעולות שונות על מנת לגרום לכמה שיותר לקוחות לגלות עניין, הרי השלב הבא הוא לייצר ערך מוסף. אחרי הכל, העולם של היום הוא תחרותי מאד ואם המוצר לא מספק דבר מה חדש הלקוחות יאבדו עניין במהרה.
מכאן יש חשיבות רבה להשקיע בהליך מיתוג ולהביא בפני הלקוחות כמה שיותר יתרונות. היום לא מעט בעלי עסקים עושים שימוש באינטרנט על מנת לבדל את עצמם מבעלי עסקים אחרים. לכל עסק יש אתר אינטרנט ובו ניתן לראות את המוצרים השונים. אחת לתקופה יש לעדכן את אתר האינטרנט- למשל על ידי הוספת קטגוריה של מאמרים או הוספת קטגוריה של מוצרים חדשים- כך יהיה ניתן למשוך קהל רב לאתר כזה שיהפוך ללקוחות במשך הזמן.

כמה זמן נמשך ההליך
היום אנחנו חיים בעולם בו הכל עובד בצורה מהירה. אם פעם הייתה סבלנות והבנה כי תהליכים לוקחים לא מעט זמן, הרי היום בעולם העסקי דברים נראים אחרת. יחד עם זאת, כאשר זה מגיע לפעולת מיתוג, יש להבין כי לא מדובר בפעולה קצרה אלא ארוכה, כזאת שתביא לתוצאות טובות. אם ניקח למשל רשת של בתי קפה, האנשים יעדיפו לקנות קפה באותה רשת מפורסמת מאשר בבית קפה שכונתי כי הם מכירים את הרשת, קראו עליה בעיתונים ונחשפו להליך מיתוג עסקי לאורך השנים.
על מנת לבצע את הפעולה כך שיהיה ניתן לראות תוצאות לזמן הרחוק יש להביא בחשבון את השלבים הבאים:
· מחקר: בדיוק כמו כל עיתונאי טוב העושה מלאכת תחקיר לפני פגישה עם מרואיין, כך יש לבצע מלאכת תחקיר לפני "פגישה" עם מוצר מסוים. יש לבדוק את נקודות החוזק והחולשה ולדעת בדיוק כיצד המתחרים האחרים פועלים. יש חשיבות רבה לביצוע מחקר מקיף כי דרכו ניתן לקבל את הידע ולדעת מה מצפה בהמשך.
· אסטרטגיה: השלב הבא לאחר ביצוע מחקר שוק הוא תכנון אסטרטגיה- יש מוצר, אבל כיצד ניתן למתג אותו לקהל? בין אם מדובר בתפריט חדש בבית קפה או בכל דבר אחר, יש להשקיע לא מעט מחשבה בנושא כיצד ניתן לגרום לאנשים לגלות עניין.

11 באוגוסט, 2016

צור קשר

   

   

  בואו נעבוד ביחד!

  השאר את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

   יד חרוצים 12

   תל אביב

   6770005

   פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
   נְגִישׁוּת
   איפוס
   הצהרה
   משוב

   מבוא

   האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

    

   כיצד עובדת ההנגשה באתר?

   באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

    

   מה בתפריט?

   - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

   - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

   - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

   - התאמת אתר לעיוורי צבעים

   - שינוי הפונט לקריא יותר

   - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

   - הגדלת התצוגה לכ־200%

   - הדגשת קישורים באתר

   - הדגשת כותרות באתר

   - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

   - הצהרת נגישות

   - שליחת משוב נגישות

    

   הבהרה

   חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

   משוב נגישות
   שליחה
   המשוב נשלח בהצלחה!
   תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
   סמן גדול (שחור)
   סמן גדול (לבן)
   חלונית הגדלה
   הגדלת גופן
   הקטנת גופן
   גופן קריא
   מונוכרום
   ניגודיות כהה
   ניגודיות בהירה
   הדגשת קישורים
   הדגשת כותרות
   תיאור תמונות
   ניווט במקלדת
   ביטול הבהובים
   Powered by EM Studio