לוגו
חזרה למאמרים

עיצוב מוצר ועיצוב פנים – כיצד התחומים משיקים אחד לשני?

כאשר מדובר על מוצרים, ישנה חשיבות רבה לפונקציונליות של המוצר, למהותו ולשימושו. אולם, מלבד הפן המהותי יותר הנוגע למוצר, אשר עליו יש לשים דגש בתהליך ייצור המוצר, ישנה חשיבות מכרעת לבחירת מראה המוצר. ידוע לכל, כי לא פעם הפן הוויזואלי של מוצר הוא זה שבגינו בסופו דבר תתקבל ההכרעה בנוגע לאם לרכוש מוצר כזה או אחר או לא. לכן, כיום ידוע לכל אדם, חברה או עסק העוסקים בתחום הייצור והפיתוח של מוצרים שונים, כי המראה והאריזה של המוצרים, היא חשובה לא פחות ואולי אף יותר, ממהות המוצר עצמו.

מדוע חשוב המראה הוויזואלי?

בעולם שאנו חיים בו, מרבית האנשים נותנים מקום דומיננטי למראה של הדברים. מרבית בני האדם מודעים לעצמם, למראה החיצוני שלהם ולתחום האסתטיקה ולכן, רבים מהם ירכשו עבורם בגדים הולמים ויבקרו מדי פעם אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום טיפוח הגוף. כמו כן, מרבית האנשים גם רוצים שהבית שלהם או העסק שלהם יראה הכי טוב שאפשר ולכן, הם יפנו לאנשי מקצוע או יחפשו סטודיו לעיצוב פנים, שיסייע להם לעצב את החלל של ביתם, של המשרד שלהם או של העסק שלהם, באופן האידאלי עבורם.

ישנה חשיבות מכרעת למראה הוויזואלי בכל תחום. גם בעולם המוצרים, בכדי שמוצר ימשוך את העין, יש צורך מהותי וממשי להשקיע בנראות החיצונית שלו. מוצר אשר אינו אטרקטיבי למראה, ימשוך פחות את תשומת ליבם של הקונים, גם אם הוא יהיה מוצר איכותי מאוד.

במה דומים עיצוב פנים ועיצוב מוצר?

עיצוב פנים ועיצוב מוצר הם שני תחומים המשיקים זה לזה. עיצוב פנים הוא שירות אשר מוצע לאדם לצורך עיצוב חלל כלשהו המיועד למגוריו או לעבודתו. כשם שעיצוב החלל ייעשה מצד אחד בהתאם לרצונו של אדם ומצד שני בהתאם לידע המקצועי של מעצב הפנים לגבי שילוב כל דבר ודבר באופן שיסב מראה הרמוני, כך גם עיצוב מוצר.

עיצוב מוצרים חייבים להיות בהתאם לרצון הלקוח, אך בבד בבד תוך שילוב ידע מקצועי של האדם העוסק בתחום בנוגע לאופן שבו כדאי שהמוצר יראה בכדי למשוך את עין הלקוח. בדיוק כשם שתחפש אחר סטודיו לעיצוב פנים עבור עיצוב חלל ביתך, כך חשוב גם לחפש את אנשי המקצוע העוסקים בתחום של פיתוח מוצרים בדגש על העיצוב החיצוני שלהם ועל האריזות שלהם. במציאות שאנו חיים בה, ישנו ערך רב למראה של כל דבר. לכן, בין אם מדובר בעיצוב בית ובין אם מדובר בעיצוב מוצר, יש צורך לבחור באנשי המקצוע המתאימים שיסייעו לכם לעצב אותם בצורה הטובה ביותר.

עיצוב פנים ועיצוב מוצר

עיצוב פנים ועיצוב מוצר תחומים משיקים ?

1 באוקטובר, 2017

צור קשר

[recaptcha id:recaptcha_area]

 

 

בואו נעבוד ביחד!

השאר את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

[recaptcha id:recaptcha_area]

יד חרוצים 7

תל אביב

6777899