לוגו
חזרה למאמרים

עיצוב מוצר ועיצוב פנים – כיצד התחומים משיקים אחד לשני?

כאשר מדובר על מוצרים, ישנה חשיבות רבה לפונקציונליות של המוצר, למהותו ולשימושו. אולם, מלבד הפן המהותי יותר הנוגע למוצר, אשר עליו יש לשים דגש בתהליך ייצור המוצר, ישנה חשיבות מכרעת לבחירת מראה המוצר. ידוע לכל, כי לא פעם הפן הוויזואלי של מוצר הוא זה שבגינו בסופו דבר תתקבל ההכרעה בנוגע לאם לרכוש מוצר כזה או אחר או לא. לכן, כיום ידוע לכל אדם, חברה או עסק העוסקים בתחום הייצור והפיתוח של מוצרים שונים, כי המראה והאריזה של המוצרים, היא חשובה לא פחות ואולי אף יותר, ממהות המוצר עצמו.

מדוע חשוב המראה הוויזואלי?

בעולם שאנו חיים בו, מרבית האנשים נותנים מקום דומיננטי למראה של הדברים. מרבית בני האדם מודעים לעצמם, למראה החיצוני שלהם ולתחום האסתטיקה ולכן, רבים מהם ירכשו עבורם בגדים הולמים ויבקרו מדי פעם אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום טיפוח הגוף. כמו כן, מרבית האנשים גם רוצים שהבית שלהם או העסק שלהם יראה הכי טוב שאפשר ולכן, הם יפנו לאנשי מקצוע או יחפשו סטודיו לעיצוב פנים, שיסייע להם לעצב את החלל של ביתם, של המשרד שלהם או של העסק שלהם, באופן האידאלי עבורם.

ישנה חשיבות מכרעת למראה הוויזואלי בכל תחום. גם בעולם המוצרים, בכדי שמוצר ימשוך את העין, יש צורך מהותי וממשי להשקיע בנראות החיצונית שלו. מוצר אשר אינו אטרקטיבי למראה, ימשוך פחות את תשומת ליבם של הקונים, גם אם הוא יהיה מוצר איכותי מאוד.

במה דומים עיצוב פנים ועיצוב מוצר?

עיצוב פנים ועיצוב מוצר הם שני תחומים המשיקים זה לזה. עיצוב פנים הוא שירות אשר מוצע לאדם לצורך עיצוב חלל כלשהו המיועד למגוריו או לעבודתו. כשם שעיצוב החלל ייעשה מצד אחד בהתאם לרצונו של אדם ומצד שני בהתאם לידע המקצועי של מעצב הפנים לגבי שילוב כל דבר ודבר באופן שיסב מראה הרמוני, כך גם עיצוב מוצר.

עיצוב מוצרים חייבים להיות בהתאם לרצון הלקוח, אך בבד בבד תוך שילוב ידע מקצועי של האדם העוסק בתחום בנוגע לאופן שבו כדאי שהמוצר יראה בכדי למשוך את עין הלקוח. בדיוק כשם שתחפש אחר סטודיו לעיצוב פנים עבור עיצוב חלל ביתך, כך חשוב גם לחפש את אנשי המקצוע העוסקים בתחום של פיתוח מוצרים בדגש על העיצוב החיצוני שלהם ועל האריזות שלהם. במציאות שאנו חיים בה, ישנו ערך רב למראה של כל דבר. לכן, בין אם מדובר בעיצוב בית ובין אם מדובר בעיצוב מוצר, יש צורך לבחור באנשי המקצוע המתאימים שיסייעו לכם לעצב אותם בצורה הטובה ביותר.

עיצוב פנים ועיצוב מוצר

עיצוב פנים ועיצוב מוצר תחומים משיקים ?

1 באוקטובר, 2017

צור קשר

   

   

  בואו נעבוד ביחד!

  השאר את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

   יד חרוצים 12

   תל אביב

   6770005

   פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
   נְגִישׁוּת
   איפוס
   הצהרה
   משוב

   מבוא

   האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

    

   כיצד עובדת ההנגשה באתר?

   באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

    

   מה בתפריט?

   - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

   - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

   - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

   - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

   - התאמת אתר לעיוורי צבעים

   - שינוי הפונט לקריא יותר

   - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

   - הגדלת התצוגה לכ־200%

   - הדגשת קישורים באתר

   - הדגשת כותרות באתר

   - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

   - הצהרת נגישות

   - שליחת משוב נגישות

    

   הבהרה

   חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

   משוב נגישות
   שליחה
   המשוב נשלח בהצלחה!
   תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
   סמן גדול (שחור)
   סמן גדול (לבן)
   חלונית הגדלה
   הגדלת גופן
   הקטנת גופן
   גופן קריא
   מונוכרום
   ניגודיות כהה
   ניגודיות בהירה
   הדגשת קישורים
   הדגשת כותרות
   תיאור תמונות
   ניווט במקלדת
   ביטול הבהובים
   Powered by EM Studio