עיצוב מוצר Alcohoot

עיצוב מכשיר למדידת רמות אלכוהול בדם

אלכוהול הוא מנתח נשימה שמתחבר לסמארטפון. אפליקציה תומכת מציגה את רמת האלכוהול בדם, מאפשרת להזמין מונית ומציעה מסעדות בקרבת מקום.

בפיתוח המוצר הושם דגש על עיצוב נקי ומותאם לסמארטפון ועל ממשק יעיל ונוח למשתמש.

 

ALCOHOOT זכתה לתהילה והכרה עולמית, וזכתה בפרסי עיצוב חשובים כולל פרס REDDOT היוקרתי

 

פגישה עם הלקוח

כשקיבלנו את פרויקט Alcohoot, סיכמנו שזה רעיון מבריק – מוצר שעונה על בעיה אמיתית. על מנת לייצר מותג חזק יש לאפיין את המוצר ולבנות סביבו עולם תוכן שלם בעזרת שאלות רבות כמו למה, למי וכו' כדי לנתח את קהל היעד של המוצר – מהותו חייב להיות מובן. מה שקיים בדמם לפני שהם "עולים על ההגה". מכאן שמדובר בקהל יעד שצורך אלכוהול ובעל רישיון נהיגה.

 

מחקר טרום פיתוח המוצר

התחלנו בפירוק קהל היעד הכללי שלנו לקהלים מוגדרים יותר – הורים מודאגים, נהגים אחראיים, "בליינים" צעירים ובעלי חברות המספקות רכבים לעובדים. כל קהל הוגדר בסקאלה שבין "משוכנע" ל"לא משוכנע", צרכן או משתמש, הגדרנו גילאים, עיסוקים, תחביבים, מחשבות, שאיפות ודימוי עצמי וכו'. הבנו מי הצרכנים שירכשו את המוצר, לא משנה איך זה נראה, ומי היו הצרכנים שעבורם עיצבנו. ערכנו מחקר מקיף – בדקנו מקורות השראה שונים וערכנו מחקר שוק. הסקנו מסקנות וחידדנו את בריף העבודה שלנו.

 

מושגים שהיוו חלק מתהליך העיצוב

ממסקנות המחקר וממאפייני המשתמשים יצרנו מספר קונספטים עיצוביים שונים. בדקנו את סביבת המגורים של המוצר ואת צורת האחיזה והשימוש בו.

 

מגווון תצורות

כחלק מתהליך העיצוב פיתחנו מספר תצורות שונות. כל אחד בנוי לפי אופן שימוש שונה וכך בדקנו את ממשקי המשתמש וצורת השימוש במוצר. מתצורות אלו ומסקנות משלב זה המשכנו לתהליך התכנון המתקדם ושלב הפיתוח.

 

תהליך פיתוח המוצר

במהלך פיתוח מוצר האלכוהול נעשתה עבודה על מספר תתי מנגנונים – פיתחנו מנגנון ניפוח אוויר ממוזער ותכננו מנגנון חיבור לסמארטפון באמצעות שקע האוזניות על ידי אלגוריתם חכם. שימוש בג'ק הקיים הפחית משמעותית את עלות המוצר. ותהליך איתור יצרנים, עד לרמת תכנון פס ייצור יציב ומבוקר.

 

תכנון ייצור

בתום תהליך הפיתוח נעשה תכנון מפורט לייצור ותהליך איתור יצרנים מתאימים. פיתחנו ועיצבנו אריזות קשיחות, ויצרנו סדרה ראשונה מוגבלת למטרות שיווק. בסוף התהליך אותרו

עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר ופיתוח מוצרים

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.

  שטיבל 8

  תל-אביב

  6721034

  פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
  נְגִישׁוּת
  איפוס
  הצהרה
  משוב

  מבוא

  האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

   

  כיצד עובדת ההנגשה באתר?

  באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

   

  מה בתפריט?

  - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

  - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

  - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

  - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

  - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

  - התאמת אתר לעיוורי צבעים

  - שינוי הפונט לקריא יותר

  - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

  - הגדלת התצוגה לכ־200%

  - הדגשת קישורים באתר

  - הדגשת כותרות באתר

  - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

  - הצהרת נגישות

  - שליחת משוב נגישות

   

  הבהרה

  חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

  משוב נגישות
  שליחה
  המשוב נשלח בהצלחה!
  תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
  סמן גדול (שחור)
  סמן גדול (לבן)
  חלונית הגדלה
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  מונוכרום
  ניגודיות כהה
  ניגודיות בהירה
  הדגשת קישורים
  הדגשת כותרות
  תיאור תמונות
  ניווט במקלדת
  ביטול הבהובים
  Powered by EM Studio