עיצוב מברשת להחלקת השיער Dafni

עיצוב מברשת להחלקת השיער

דפני היא חברת סטארט אפ שייסדו והקימו אב ובתו, שניהם מהנדסים במקצועם. הם פתחו במוסך ביתם את החברה שפיתחה את המברשת הקרמית הראשונה. פיתוח המוצר נולד מצורך ברור – אנשים רבים מחליקים את שיערם בתדירות גבוה, או באופן קבוע. הבחירה הקיימת היא בין החלקה מקצועית במספרה לבין המחליקים הקרמים הקיימים. החלקה מקצועית יקרה לשימוש קבוע, בעוד שהחלקה באמצעות מחליקים קרמים אורכת זמן רב וחושפת את המשתמשים לסכנת כוויות.

 

מחקר שוק וקהל יעד

המברשת של דפני נולדה כרעיון של השניים לפתח מוצר שמשתמש בפעולת הסירוק כדי לייצר את ההחלקה. פעולת הסירוק מקצרת משמעותית את זמן ההחלקה לעומת מחליקי שיער אחרים. לארקיט הגיעו היזמים עם אב טיפוס הממחיש את הרעיון במטרה להפוך אותו למוצר סגור ושלם. בפרוייקט נדרשה עבודת תכנון והנדסה, מתן פתרונות טכנים לצד עיצוב המברשת ופיתוח שפה עיצובית שלמה. התחלנו את התהליך במחקר והבנה של שוק מוצרי השיער והטרנדים בתחום. בחנו שפות עיצוביות שונות, את המשתמשים וההרגלים שלהם.  ניתחנו את צורת האחיזה, הארגונומיה ואופן השימוש

 

קונספטים עיצובים

ניסחנו בריף מדוייק שכלל את כלל המסקנות מהמחקר, ואיתו יצאנו לתחילת הפיתוח. תהליך עיצוב המוצר נעשה במקביל לפיתוח ההנדסי. המטרה הייתה לפתח שפה ייחודית ועכשווית תואמת לחדשנות שבמוצר. עבדנו על מספר קונספיגורציות שימוש שונות ויצרנו מספר שפות עיצוביות באמצעות סקיצות דו ותלת מימד. בחנו נפחים, גדלים וצורות אחיזה ושימוש. בהמשך בחרנו יחד עם הלקוח את העיצוב המתאים ביותר, כזה שמשדר את כלל הערכים שהגדרנו מראש.

 

תהליך פיתוח המוצר

המברשת בעלת שיני סירוק קרמיות, שמוליכות חום אחיד המחליק את השיער מהשורש. במהלך הפיתוח ההנדסי בחנו חומרים שונים וייחודים שעומדים בטמפרטורות גבוהות ואופטימלים לפעולת ההחלקה. חיפשנו פתרונות תכנון שיגנו על הקרקפת מחום ישיר ופיתחנו את שיני הסירוק שבנויות ממבודדים קפיציים. המבודדים מונעים מגע ישיר עם הקרקפת, ומאפשרים מגע רך ונעים למשתמש. במהלך הפיתוח ביצענו אנליזות חום ובחנו את כלל הפתרונות השונים.

 

תכנון לייצור

לאחר שהמוצר עבר ולידציה ביצענו תכנון מפורט לייצור ובנינו פס ייצור יציב. איתרנו מפעל שמבצע את כלל התהליכים, ומנהל את ספקי המשנה. בארקיט אנחנו שמים דגש על פיתוח וליווי המוצר עד הגעתו למוצר מדף. ליווינו את דפני לכל אורך הפיתוח כולל הליווי בתהליך הייצור הסופי.

 

פעולת החלקה באמצעות סירוק היא מהלך חדשני שנותן מענה נוח ומהיר להחלקת שיער. המברשת של דפני זכתה לחשיפה תקשורתית רחבה, ונמכרת בהצלחה רבה ברחבי העולם.

עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר ופיתוח מוצרים

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.

  שטיבל 8

  תל-אביב

  6721034

  פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
  נְגִישׁוּת
  איפוס
  הצהרה
  משוב

  מבוא

  האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

   

  כיצד עובדת ההנגשה באתר?

  באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

   

  מה בתפריט?

  - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

  - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

  - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

  - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

  - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

  - התאמת אתר לעיוורי צבעים

  - שינוי הפונט לקריא יותר

  - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

  - הגדלת התצוגה לכ־200%

  - הדגשת קישורים באתר

  - הדגשת כותרות באתר

  - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

  - הצהרת נגישות

  - שליחת משוב נגישות

   

  הבהרה

  חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

  משוב נגישות
  שליחה
  המשוב נשלח בהצלחה!
  תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
  סמן גדול (שחור)
  סמן גדול (לבן)
  חלונית הגדלה
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  מונוכרום
  ניגודיות כהה
  ניגודיות בהירה
  הדגשת קישורים
  הדגשת כותרות
  תיאור תמונות
  ניווט במקלדת
  ביטול הבהובים
  Powered by EM Studio