עיצוב ופיתוח מוצר Life E-Gel

סורק דגימות    DNA עיצוב

חברת DNR הגיעה אלינו לארקיט במטרה לפתח ולעצב מערכת לבדיקות ביולוגיות. המערכות הקיימות בשוק גדולות, מורכבות ויקרות מאוד. המחשבה הייתה לפתח מערכת שמאפשר בחירה מוקדת של הפונקציות איתן היא מגיעה. הלקוח יבחר את הרכיבים המתחלפים בהם יעשה שימוש, מהלך שמאפשר הוזלה משמעותית במחיר המוצר. ניתנת לו אפשרות בחירה בבסיס המצלמה, בפילטרים המתחלפים ידנית, בסוגי התאורה השונים וכ"ו. כל אחת מהמערכות אותן הוא בוחר מותאמת לשימוש מלא במוצר, ומאפשרת מגוון רחב של שימושים. הרצון של החברה היה לייצר מוצר קטן יותר, וזול משמעותית מהמתחרים, שיתאים גם למעבדות קטנות ויפתח אותו לשוק רחב וגדול יותר.

 

מחקר מוצר מקיף

בחנו את סביבת המחייה של המוצר. מיפינו את צורת העבודה במעבדה, את המשתמשים העיקריים ומוצרים דומים בתחום. בחנו שפות עיצוביות שונות לצד מערכות מורכבות ופשוטות כאחד. תחקרנו את המשתמשים, הבנו את הצרכים וגם את הבעיות והקשיים

 

קונספטים עיצוביים

למוצר החי בסביבת מעבדה יש שפה בסיסית נקייה וברורה. המערכת צריכה לדעת להשתלב בתוך סביבה עמוסה מכשירים שונים, ולאפשר למשתמשים עבודה יעילה ונוחה. רצינו לתת למערכת מראה סימטרי, פשוט ובעל צורה זורמת ונקייה. בעזרת סקיצות דו ותלת מימדיות בחנו נפחים, פרופורציות וחלוקות שונות.

 

בחירת קונפיגורציה

קונפיגורציה – כדי לעצב מערכת מורכבת המכילה רכיבים מתחלפים רבים יצרנו קונפיגורציות שימוש שונות. כל קונפיגורציה הציעה דרך שונות להחלפת חלקים ושימוש נוח ויעיל במוצר. הקונפיגורציה שנבחרה הכילה כיסוי עליון ובסיסי עבודה מתחלפים

 

תהליך פיתוח המוצר 

תהליך פיתוח המוצר  כלל עבודה על מגוון סוגי בסיסים המאפשרים בדיקות שונות. היא צריכה לדעת להתאים לכל בסיס, ולאפשר את התוצאה המדוייקת ביותר. כחלק מהפיתוח נעשתה עבודה על אופטיקה מורכבת, פילטרים רגישים ותאורות שונות. המערכת תוכננה להזרקה בלחץ גבוה- באמצעות תכנון פלסטיקה ייחודי אפשרנו כניסת אוויר יחד עם אטימות מלאה לאור. בחרנו צבעים וטקסטורות אשר נותנים מענה לאטימה של האור ומאפשרים תכנון אופטי בדיוק מירבי. בהמשך ביצענו אנליזות חום  שאיפשרו אופטימיזציה לטמפרטורת הבסיסים המתחלפים

 

תכנון לייצור

בסיום תהליך הפיתוח נעשה למערכת תכנון מפורט לייצור- איתרנו מפעלים וספקי משנה מתאימים. הייצור והצביעה נעשים בסין, ותהליך ההרכבה בישראל. המוצר עבד ולידציה שלאחריה תוכנן פס הייצור כולו.

 

חברת לייף העולמית ,רכשה את המערכת שהופצה לשימוש נרחב במעבדות רבות ברחבי העולם.

עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר ופיתוח מוצרים

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.

  שטיבל 8

  תל-אביב

  6721034

  פְּתַח תַּפְרִיט נְגִישׁוּת
  נְגִישׁוּת
  איפוס
  הצהרה
  משוב

  מבוא

  האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

   

  כיצד עובדת ההנגשה באתר?

  באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

   

  מה בתפריט?

  - מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

  - הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

  - עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

  - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

  - שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

  - התאמת אתר לעיוורי צבעים

  - שינוי הפונט לקריא יותר

  - הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

  - הגדלת התצוגה לכ־200%

  - הדגשת קישורים באתר

  - הדגשת כותרות באתר

  - הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

  - הצהרת נגישות

  - שליחת משוב נגישות

   

  הבהרה

  חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

  משוב נגישות
  שליחה
  המשוב נשלח בהצלחה!
  תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
  סמן גדול (שחור)
  סמן גדול (לבן)
  חלונית הגדלה
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  מונוכרום
  ניגודיות כהה
  ניגודיות בהירה
  הדגשת קישורים
  הדגשת כותרות
  תיאור תמונות
  ניווט במקלדת
  ביטול הבהובים
  Powered by EM Studio